Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Trollking z miasteczka Poznań. Mam przejechane 242521.15 kilometrów w tym 4.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 27.47 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 791174 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Trollking.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 63.40km
  • Czas 02:15
  • VAVG 28.18km/h
  • VMAX 53.60km/h
  • Temperatura 31.0°C
  • Podjazdy 110m
  • Sprzęt T-rek(s)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Bez obciążeń

Sobota, 20 czerwca 2026 · dodano: 20.06.2026 | Komentarze 2

Trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić. Dzisiaj postanowiłem - po raz pierwszy od dawna - wykonać odważną decyzję i... nie wziąć ze sobą plecaka i aparatu :) Ukrop mnie bardzo skutecznie przekonał, że to jedyna słuszna decyzja, a ja nie zamierzałem się kłócić :)

No i w sumie wyszło na moje. Na szczęście po drodze o dziwo nie spotkałem czegokolwiek wartego uwiecznienia z większej odległości. Uff :)

Jakoś też lżej się jechało, choć oczywiście nie szarżowałem, bo w takich temperaturach mózg mi się lasuje przy pierwszym lepszym wysiłku. A nawet bez niego.

Trasa ponownie wschodnia: Dębiec - Las Dębiński - Starołęka - Minikowo - Starołęka - Czapury - Babki - Daszewice - Kamionki - Borówiec - Koninko - Szczytniki - Sypniewo - Głuszyna - Babki - Czapury- Starołęka - Minikowo - Starołęka - Las Dębiński - dom.

Skoro bez aparatu, to fotka z telefonu :)
Żabka w wodzie
Kawałek cienia oczywiście odnaleziony na Dębinie.
Kawałek cienia, oczywiście na Dębinie
Niestety dzionek pracujący, więc trzeba było się teleportować tamże. Samo zło.





Komentarze
Kolzwer205
| 00:58 poniedziałek, 22 czerwca 2026 | linkuj Przy takich temperaturach cenie sobie właśnie transport w sakwach, na Twoim rowerze jednak było by z tym ciężko.
Marecki
| 20:44 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Żabka nawet telefonem fajnie wyszła. Aparatu nie brałeś, i od razu jaka średnia :)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa siety
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]