Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Trollking z miasteczka Poznań. Mam przejechane 242521.15 kilometrów w tym 4.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 27.47 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 791174 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Trollking.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 61.65km
  • Czas 02:17
  • VAVG 27.00km/h
  • VMAX 53.00km/h
  • Temperatura 31.0°C
  • Podjazdy 83m
  • Sprzęt T-rek(s)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Ukropnie

Piątek, 19 czerwca 2026 · dodano: 19.06.2026 | Komentarze 2

Parówa powoli się rozpoczyna. Człowiek chciałby normalności, a tu albo zima, albo ukrop :/

Wyjazd poranny, czyli dało się jeszcze żyć. Względnie :) Choć już podczas powrotu zaczynała się zupa w powietrzu.

Miałem jechać Magnatem, już go nawet wyciągnąłem, gdy okazało się, że licznik nie działa. Szybkie sprawdzenie i diagnoza: przerwany kabel, jakoś musiałem zahaczyć :/ Niestety, musiała nastąpić zmiana rumaka. Nowe mocowanie zamówione, na szczęście da się je kupić za 1/3 ceny nowego. 

Trasa tym razem wschodnia: Dębiec - Las Dębiński - Starołęka - Minikowo - Starołęka - Czapury - Babki - Głuszyna - Sypniewo - Szczytniki - Koninko - Borówiec - Kamionki - Daszewice - Babki - Głuszyna - Minikowo - Starołęka - Las Dębiński - dom.

Aparat wziąłem tylko po to, żeby się spocić i uchwycić ledwo widocznego żurawia :)
Żuraw wystający z trawy
A poza tym szukałem kawałka cienia...
Przepiękna aleja z poznańskiego Sypniewa
Upalna rowerówka
...bo mrozów nie było.
Mrozu dzisiaj nie odnotowano
Dystans z dojazdem do pracy.





Komentarze
Marecki
| 20:42 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Świetnie wyszedł żuraw.
Kolzwer205
| 23:07 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj Dla tego ujęcia z żurawiem jednak warto było tachać sprzęt foto ;)
Szkoda, że tak daleko mieszkasz, zlutował bym taki przerwany kabelek :)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa wyodw
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]